BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

OC2016 451x300

 

Uprzejmie informujemy, że w roku 2018 B-C-K SPON będzie kontynuować ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami w ERGO HESTIA.

Składki za ubezpieczenie na rok 2018 zostały na poziomie ubiegłorocznym .

Wniosek będziecie Państwo wypełniać tak jak w zeszłym roku w formie elektronicznej , a Certyfikat ubezpieczeniowy otrzymacie e-mailem z adresu michal.bieda@bonusnieruchomosci.pl , po wcześniejszym dokonaniu wpłaty na konto BCKSPON.

Bardzo prosimy o wypełnianie wniosku w formie elektronicznej do dnia 31.12.2017 r. oraz dokonanie wpłaty do tygodnia czasu od rejestracji i przesłanie potwierdzenia e-mailem na adres asiaw@bck.pl lub biuro@bck.pl.

Osoby, które prześlą wniosek po tym terminie ich ubezpieczenie nie będzie miało ciągłości i zostaną potraktowane jako nowa osoba wstępująca do ubezpieczenia grupowego z najwyższą stawką. Ubezpieczenie będzie wówczas aktywne na drugi dzień od przesłania wniosku (nie będzie możliwości ubezpieczać z datą wsteczną)

 

      W kwestii ubezpieczenia tzn. podwyższenie stawki OC , pomyłki w wypełnionym wniosku, szkód itp. proszę kontaktować się z Panem Michałem Bieda z firmy Bonus tel. 601-066-816. 

wniosek

           

   

Pobierz pliki:

 

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 13 grudnia 2013 roku. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami

Ergo_Hestia_OWU_OC

USTAWA z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o gospodarce Nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw